Kontakt

Fair Packaging sp. z o.o. spółka komandytowa

Zakład produkcyjny / Magazyn / Dostawy
Buszewo 10, 62-045 Pniewy, Polska

Dane rejestrowe:
Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k
Buszewo 10, 62-045 Pniewy, Polska
VAT PL 787 210 37 95 | REGON 301911183 | KRS 0000395655

Dział sprzedaży

Piotr Sieczkarek

Menadżer Sprzedaży

+48 507 172 651

psieczkarek@fairpackaging.pl

Obsługa klienta

Magdalena Pernak

Specjalista ds obsługi klienta i logistyki

+48 512 286 874

mpernak@fairpackaging.pl

Natalia Nowak

Kierownik działu SCM

+48 572 839 121

nnowak@fairpackaging.pl

Marketing

Tomasz Trojan

Marketing Manager

+48 512 910 662

ttrojan@fairpackaging.pl

Human Resources

Małgorzata Genge

Specjalista ds HR

+48 516 121 639

mgenge@fairpackaging.pl

Księgowość

Agnieszka Lisiak

Główna Księgowa

+48 508 109 059

alisiak@fairpackaging.pl