Career

Are you looking for inspirational and challenging career development opportunities in a modern managed company, that respects and appreciates your commitment? You’ve come to the right place! Fair Packaging is a valued employer, offering more than a contract of employment and satisfactory salary. We are a community that creates this company and has a real impact on its success. Join us!

Send us your CV and write about yourself: rekrutacja@fairpackaging.pl

We are currently looking for candidates for these positions:

Miejsce pracy: Buszewo (pow. szamotulski), Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu (codzienne odprawy, wyznaczanie zadań, nadzór nad realizacją, ocena efektów, motywowanie)
  • odpowiedzialność za wykonywanie bieżących zleceń produkcyjnych
    zapewnienie ciągłości produkcji
  • wspomaganie pracy zespołu i rozwiązywanie codziennych problemów
    nadzór nad szkoleniem wdrożeniowymi nowych pracowników
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów, narzędzi podczas pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, zasad BHP i organizacji 5S
  • praca w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00 i sporadycznie 22:00-6:00)

Wymagania:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku min.2 lata
  • umiejętności organizacyjne
  • łatwość rozmawiania i zbierania informacji
  • nastawienie na współpracę
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami, motywowaniu
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowa o pracę (etat) w strukturach rozwijającej się firmy
  • szkolenia przygotowawcze – wdrożenie
  • wynagrodzenie podstawowe + premia powiązana z wynikami
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek
  • prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • serwisowanie oraz wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania stanowiskowe​

  • chęć nauki
  • mile widziane doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia elektryczne, spawalnicze
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu w przypadku wystąpienia awarii
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym